Wielkopolski Portal Senioralny

Last Christmas – jak nowe...

Last Christmas – jak nowe...
   Każdego roku na Święta Bożego Narodzenia mamy wysyp piosenek. Ale jest jedna szczególna. „Last Christmas” zespołu WHAM i ona robi na nas wszystkich ogromne wrażenie.

   Większość filmów i teledysków nagranych w erze analogowej była rejestrowana na taśmie filmowej w standardzie 35 mm. Kinowe produkcje o największych budżetach nagrywano na filmach 65–70 mm, a produkcje telewizyjne często nagrywano w mniejszym i tańszym standardzie 16 mm. Dzisiaj nie ma przeszkód, by z analogowego filmu w standardzie 35 mm zrobić cyfrowe wideo nawet w rozdzielczości 8K. Ale póki co, to czterokrotnie większa rozdzielczość niż DH jest imponująca. Dlatego zapraszamy Państwa do przypomnienia sobie gwiazdkowego przeboju sprzed wielu lat. Tą odnowioną wersję obejrzało już ponad 5 mln osób. A wykonał ją już nieżyjący George Michael.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego