Wielkopolski Portal Senioralny

Beth Hart – muzyka pokolenia

Beth Hart – muzyka pokolenia
    Zawsze zapatrzona była w Jenis Joplin. Wokalistka urodziła się w 1972 roku w Los Angeles. Jej muzyka oscyluje na pograniczu rocka, gospel i bluesa.

    Jej pierwszym dużym sukcesem był występ w roli Janis Joplin w Off-Broadwayowskim musicalu "Love, Janis". W 1996 roku wydała pierwszy oficjalny album "Immortal". Prawdziwym sukcesem okazał się jej drugi album "Screamin' for My Supper" z 2000 roku. Jej głos posiada siłę rażenia, niczym bomba wodorowa. Brzmi to zabawnie, ale ma coś w sobie. Zapraszamy Państwa do sentymentalnej podróży wokół muzyki rockowej.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

464 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę