Wielkopolski Portal Senioralny

Tom Jones - Delilah

Tom Jones - Delilah
    Piosenkarz zdobył ogromną sławę w latach 60. ubiegłego wieku. Trudno sobie wyobrazić nasze prywatki bez jego porywczych piosenek. Tak było nie tylko w Polsce...

    Urodził się w 1940 roku w Wielkiej Brytanii. Mając 12 lat zaczął występować w szkolnym chórze. Jego kariera rozpoczęła się w 1963, kiedy to został liderem lokalnej grupy big beatowej. Dwa lata później, już jako samodzielny wokalista podpisał kontrakt z wytwórnią Decca Records. Szybko stał się międzynarodową gwiazdą. Do roku 1971 sprzedał ponad 30 milionów płyt. Jego utwory wykonywało wielu piosenkarzy z całego świata, m.in. Robbie Williams, Janis Joplin, Lionel Richie, czy Tina Turner.

    Zapraszamy Państwa do przypomnienia sobie czasów młodości.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

18 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę