Wielkopolski Portal Senioralny

Zaczęło się od muzyki

Zaczęło się od muzyki
    Po wojnie polska młodzież żyła pomiędzy wartościami wyznaczanymi przez ich rodziców, a swoimi pragnieniami.

    Największą rolę odegrało tutaj Radio Luksemburg. Nadawało na falach średnich, ale dzięki temu nocą było słyszalne w Europie Wschodniej. Rzesze młodych Polaków słuchając współczesnych piosenek wolnego świata czuło się współuczestnikami powojennej Europy. Szkoda, że najwybitniejsi opozycjoniści nigdy tego nie zauważyli. Bo kropla rock and rola latami drążyła skałę.

   Zapraszamy Państwa do przypomnienia sobie jednej z tych piosenek.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego