Wielkopolski Portal Senioralny

Listy do M. 3

    Do świąt daleko, ale nie w kinie. Już dziś możemy przywołać tamte nastroje, wzruszenia, zapachy i smaki.
  • Dział: Helios
Czytaj dalej...

Powstanie Wielkopolskie w TVP

    Telewizja Polska za ogromne pieniądze zrekonstruowała serial „Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy”. Pierwsze odcinki emitowała we wtorki po godzinie 20.00 w programie 1. Niestety po pewnym czasie przesunięto emisję na godz. 23.30.
Czytaj dalej...

Wieża. Jasny dzień

   "Wieża. Jasny dzień" nazywana jest thrillerem psychologicznym, jednak bliżej jej do horroru. Pełnometrażowy debiut Jagody Szelc jest bliski atmosferze filmów: "Dziecko Rosemary", "Lśnienie", "The Witch" i ambitnego kino grozy.
  • Dział: Helios
Czytaj dalej...

Puszczykowo - miejsce dla seniorów

    Puszczykowo z trzech stron otoczone jest Wielkopolskim Parkiem Narodowym. Przez miejscowość malowniczo wije się rzeka Warta. Nie ma tutaj wysokiej zabudowy, dominują domy jednorodzinne. Dlatego nazywane jest miastem - ogrodem.
Czytaj dalej...

Pomiędzy słowami w kinie Helios

     „Beyond words”, to oryginalny tytuł filmu polsko-niemieckiego, w reżyserii Urszuli Antoniak. Zrealizowała dopiero trzy filmy, ale wszystkie były świetnie przyjęte przez krytykę. Za swój debiut "Nic osobistego" dostała nagrodę w na prestiżowym festiwalu filmowym w Locarno..
  • Dział: Helios
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego