Wielkopolski Portal Senioralny

Baw się razem z nami

Baw się razem z nami
W Kaliszu po raz kolejny organizowany jest letni cykl koncertów pod nazwą Muzyczny Rynek. Na szczególną uwagę osób starszych zasługuje występ grupy Kolorowe Gitary.  

W piątek 8 lipca kaliscy seniorzy mogą wybrać się w sentymentalną podróż w czasie. Usłyszymy największe przeboje Czerwonych Gitar i Trzech Koron. Znajdą się wśród nich takie przeboje, jak m.in. „Historia jednej znajomości”, „Takie ładne oczy”, „Kwiaty we włosach” czy „Nie zadzieraj nosa”. Muzycy tworzący zespół Kolorowe Gitary  postawili sobie za cel popularyzację utworów legend polskiej muzyki rozrywkowej, czyli zespołów Czerwone Gitary oraz Trzy Korony. Ich liderami byli Seweryn Krajewski i Krzysztof Klenczon. Koncert zespołu to nie tylko możliwość wysłuchania przebojów z dawnych lat. Muzycy zapraszają również wszystkich chętnych do zabawy tanecznej przy dźwiękach wykonywanych przez nich piosenek. Zespół Kolorowe Gitary powstał zaledwie półtora roku temu, ale muzycy tworzący go mają spore doświadczenie estradowe. Dzięki temu szybko osiągnęli dużą popularność.

Koncert odbędzie się w piątek 8 lipca na Głównym Rynku w Kaliszu o godzinie 20.00. Wstęp jest bezpłatny.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego