Wielkopolski Portal Senioralny

W Rytm Walczyka Serce Śpiewa

W Rytm Walczyka Serce Śpiewa
    Zakończenie karnawału z Orkiestrą Salonową Moderato pod dyrekcją Orlina Bebenowa. Koncert organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie k/Leszna.

     Podczas koncertu wystąpią soliści: sopran - Hanna Okońska, tenor - Łukasz Ratajczak oraz zespół taneczny "A Dance". To artyści z wieloletnim doświadczeniem, którzy występują zarówno na polskich, jak i europejskich scenach muzycznych. Zaprezentują publiczności znane melodie w różnych aranżacjach i często w zabawnych odsłonach. Można będzie usłyszeć znane walce, polki, czardasze, arie i duety operetkowe, miniatury muzyki poważnej, musicalowej, a także filmowej. Koncert odbędzie się we wtorek 13 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie. Bilety kosztują 25 zł.

     Lipno jest gminą wiejską oddaloną od Leszna zaledwie o 12 km.  Zamieszkuje ją 6 tysięcy osób.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego