Wielkopolski Portal Senioralny

Kórnik - Akademia Seniora w lutym

Kórnik - Akademia Seniora w lutym
    "Zostań asem Akademii Seniora" - pod takim hasłem w każdą środę w Kórniku koło Poznania odbywają się zajęcia dla seniorów.

     Już 7 lutego o godz. 17.00 na zakończenie karnawału odbędzie się zabawa taneczna. Tydzień później 14 lutego o godz. 16.30 rozpocznie zabawa walentynkowa. Natomiast w środę 21 lutego również o godz. 16.30 seniorzy będą mogli uczestniczyć w "Podróżach filozoficznych z Robertem Jankowskim. W ostatni środę lutego będzie można wziąć udział w zajęciach gimnastycznych. Wszystkie spotkania odbywają się w Strażnicy OSP w Kórniku i są bezpłatne. Do tej pory 25 tysięczna gmina nie miała miejsca, w którym mogłyby spotykać się osoby starsze. Inicjatywę zapoczątkowało Stowarzyszenie "Wspaniała Siódemka", które powstało zaledwie kilka miesięcy temu. Ambicją organizacji są cykliczne spotkania – mi. in. warsztaty, prelekcje i wycieczki.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę