Wielkopolski Portal Senioralny

Kino HELIOS - Na układy nie ma rady

Kino HELIOS - Na układy nie ma rady
     Tym razem zapraszamy na komedię, w założeniu reżyserskim, o współczesnej Polsce. Jednak reżyser Christoph Rurka, a może bardziej scenarzysta, Piotr Czaja, nie szczędzą nam wizji kraju rodem z kiepskiego kabaretu, ograniczonej do kiepskiego żartu.

     Żartu typu: przychodzi baba do lekarza. Kiepskie dialogi, schematyczne postacie, słowem nic nie zachęca do obejrzenia tego filmu. Może warto pójść do kina, by zobaczyć, jak zmienił się na naszych oczach, niezwykle lubiany gatunek filmu. Komedia społeczna i polityczna była zawsze silną stroną polskiego kina. Co się z nami stało? A może to jednak tylko wypadek przy pracy a nie nowa tendencja. Krytyka nie zostawiła na filmie suchej nitki, to może zachęcić jednak do jego obejrzenia. Na przekór.

     Kolejny seans, adresowany głównie do seniorów, odbędzie w czwartek 18 stycznia o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu.  Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

37 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę