Wielkopolski Portal Senioralny

Spotkajmy się w Lesznie

Spotkajmy się w Lesznie
W niedzielę 3 lipca w Lesznie odbędzie się XI Festyn Seniorów. W ramach imprezy odbędą się zawody sprawnościowe, występy zespołów śpiewaczych i kabaretowych oraz zabawa towarzyska przy starych melodiach.

Festynowi towarzyszyć będzie wystawa - kiermasz wyrobów artystycznych autorstwa seniorów. Impreza organizowana jest przez leszczyński oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Wsparcia finansowego udzielił urząd Miasta Leszna oraz Powiat Leszczyński. Festyn ma charakter otwarty dla wszystkich chętnych, a szczególnie dla osób starszych. Odbywać się on będzie na terenie Centralnej Szkoły Szybowcowej Aeoroklubu Polskiego w Lesznie mieszczącej się przy ulicy Szybowników 28. W poprzednich latach uczestniczyło w nim ponad 500 osób.

W Lesznie prężnie działa również Uniwersytet Trzeciego Wieku, Klub Seniora "Wrzosowy Zakątek", Miejska Rada Seniorów oraz lokalny portal informacyjny www.senior.leszno.pl.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę