Wielkopolski Portal Senioralny

Kino Helios - Ptaki śpiewają w Kigali

Kino Helios - Ptaki śpiewają w Kigali
    Polska ornitolog pracująca w Rwandzie ratuje młodą dziewczynę z plemienia Tutsi. Ostatni film zmarłego Krzysztofa Krauze i Joanny Kos-Krauze.

     Obraz pokazuje Rwandę już po jednym z najstraszniejszych konfliktów etnicznych w historii. Oto kraj dotknięty zbrodnią ludobójstwa i jego społeczność próbująca powrócić do jakiejś normalności, jeśli jest to w ogóle możliwe. Claudie, ocalona z rzezi przez polską ornitolog, przybywa do Polski, w której nie odnajduje spokoju, nie wychodzi z wyobcowania. Trauma pozostaje, nie pozwala zapomnieć o zbrodniach i niewyobrażalnym okrucieństwie. 

    Kolejny seans, adresowany głównie do seniorów, odbędzie w czwartek 11 stycznia o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu.  Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego