Wielkopolski Portal Senioralny

Karnawał w Miejskiej Górce

Karnawał w Miejskiej Górce
    Po raz trzeci  Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce leżącej na Ziemi Leszczyńskiej zaprasza mieszkańców na "Koncertową zimę". 
   
     Tym razem będzie to "Karnawałowy Koncert Operetkowy" w wykonaniu Solistów Scen Poznańskich i Kijowskich. Zapewne jest to niezła gratka dla seniorów. Starsze osoby bardzo lubią piosenki operetkowe. Koncert odbędzie się w piątek 12 stycznia o godz. 18.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej mieszczącym się przy ul. Jana Pawła II 6. Bilety w cenie 20.00 zł chyba nie przestraszą emerytów?
   
     Miejska Górka jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej położonej w powiecie Rawickim. Zamieszkuje ją 3 200 mieszkańców.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę