Wielkopolski Portal Senioralny

Murowana Goślina - koncert noworoczny

Murowana Goślina - koncert noworoczny
    Od pewnego czasu tradycją stało się to, że Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina zaprasza mieszkańców na Koncert Noworoczny. Tak też zdarzy się 1 stycznia 2018 roku.

    Tym razem mieszkańcy miasta i gminy przejdą  "Z musicalem w Nowy Rok". A na estradzie usłyszymy nie byle kogo, bo Kameralną Orkiestrę Dętą, czyli de facto Orkiestrę Reprezentacyjną Wojsk Powietrznych pod kierownictwem mjr Pawła Joksa. Solistką będzie Natalia Piechowiak - absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu. Artystka została nagrodzona na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym w Niemczech.  Koncert odbędzie się w poniedziałek  1 stycznia o godzinie 17.00 w auli szkoły w Murowanej Goślinie znajdującej się na ul. Mściszewskiej 10. Dla seniorów będzie to duża gratka. Wstęp bezpłatny.

    Murowana Goślina jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej położonej w Powiecie Poznańskim. Zamieszkuje ją ponad 10 tysięcy mieszkańców.

 

3 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę