Wielkopolski Portal Senioralny

Seniorzy pamiętają historię

Seniorzy pamiętają historię
     Dzięki poznańskiej Fundacji „Filmowiec” będziemy mogli zapamiętać niezwykłe historie seniorów.  

     Poznański filmowiec Piotr Majdrowicz jesienią tego roku zaprosił młodzież, aby przeprowadziła wywiady telewizyjne ze swoimi dziadkami. Mieli oni bardzo dużo do powiedzenia. W wyniku realizacji tego projektu powstało kilka interesujących Zapisów dokumentalnych. Ale zawsze istnieje możliwość zrealizowania na ich podstawie ważnego filmu dokumentalnego.

 

    Wszystko to było możliwe dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Już wkrótce zaprezentujemy Państwu powstałe zapisy.

 

 

 

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego