Wielkopolski Portal Senioralny

Radość w Gnieźnie

Radość w Gnieźnie
Od dwóch lat w Gnieźnie bardzo prężnie działa Klub Seniora "Radość". Powstał on z inicjatywy prezydenta miasta Jacka Kowalskiego i funkcjonuje w Miejskim Ośrodku Kultury.

Klub od samego początku swojego istnienia cieszył się dużym zainteresowaniem, a obecnie liczy już 260 członków. Seniorzy spotykają się przy kawie dwa razy w tygodniu i nie muszą opłacać żadnych składek. Uczestniczą w zajęciach ruchowych, tanecznych, czy muzycznych. Co miesiąc odbywają się także spotkania z ciekawymi ludźmi. Często organizowane się również wieczorki taneczne, karaoke i imprezy tematyczne. Klub "Radość" duży nacisk kładzie na integrację uczestników. Seniorzy lubią się przede wszystkim spotkać, porozmawiać i wspólnie poznawać nowe rzeczy. Klub jest otwarty dla wszystkich chętnych. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie klubu w Miejskim Domu Kultury w Gnieźnie mieszczącym się przy ul. Łubieńskiego 11. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach od 10 do 12.30.

W Gnieźnie funkcjonuje także Uniwersytet Trzeciego Wieku. Natomiast wiosną tego roku powołano do życia Miejską Radę Seniorów.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego