Wielkopolski Portal Senioralny

Powiat Poznański - program „Zdrowy senior”

Powiat Poznański - program „Zdrowy senior”
    To jest program dla dotkniętych niestety tą nierzadką przypadłością. „Zdrowy senior, to działania edukacyjno-profilaktyczne w zakresie chorób otępiennych i innych zaburzeń psychicznych”.

     Szkolenia organizuje powiat poznański i zaprasza mieszkańców gmin: Czerwonak, Luboń, Mosina, Swarzędz i Tarnowo Podgórne powyżej 60 roku życia oraz ich opiekunów do udziału w warsztatach. Szczegółowy harmonogram znajduje się TutajTrzeba się spieszyć bo liczba miejsc jest ograniczona a terminy działań bliskie. Koniczna jest wcześniejsza rejestracja pod numerem telefonu 61 852 92 99 lub 724 976 584 albo drogą elektroniczną pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W ramach programu organizowane będzie takze szkolenie dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej z terenu powiatu poznańskiego. Będzie ono dotyczyło postępowania profilaktycznego, diagnostycznego oraz terapeutycznego.  

     Udział w warsztatach i szkoleniu jest bezpłatny. Zadanie jest finansowane ze środków budżetowych Powiatu Poznańskiego.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego