Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs fotograficzny - wspaniała nagroda!

Konkurs fotograficzny - wspaniała nagroda!
    Tylko do wtorku 31 października czekamy na Państwa fotografie z wakacji. Aby wziąć w nim udział wystarczy mieć ukończone 60 lat i mieszkać w Wielkopolsce.  

     Do północy 31 października możecie Państwo przesłać fotografie, które są wspomnieniem lata i jednocześnie przedmiotem dumy fotografujących. Jesteśmy pewni, że wybiorą Państwo prace najlepsze artystycznie, kompozycyjnie i także emocjonalnie. Przyjemnością dla nas wszystkich będzie ich oglądanie, ocenianie, wybieranie. Na zwycięzcę czeka niezwykła nagroda. Jest nią czterodniowy pobyt w luksusowym Hotelu Kudowa dla dwóch osób, z wyżywieniem i możliwością korzystania z rekreacyjnych atrakcji. Prace można przysyłać, wraz z wypełnioną karą zgłoszenia, albo na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo tradycyjną pocztą na adres Redakcja "Brawo Senior", ul. Młyńska 14/13, 61-730 Poznań. Wówczas decyduje data stempla pocztowego. Laureatów poznamy najpóźniej 7 listopada. Regulamin i karta uczestnictwa jest do pobrania PONIŻEJ:

Media

{YouTube}
{/YouTube}

22 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego