Wielkopolski Portal Senioralny

„Bodo” w kinie HELIOS

„Bodo” w kinie HELIOS
     Eugeniusz Bodo był przed wojną ulubieńcem publiczności, zwłaszcza jej piękniejszej części. A kariera zaczęła się, jak to często bywa, burzliwie i niepokojąco.

     Miał być, z woli rodziny, lekarzem, ale miłość do teatru, fascynacja sceną, okazała się silniejsza. Ucieka z domu, żeby spełnić marzenie, aby zostać aktorem. I ten sen się spełnia. Gdy u szczytu sławy zamierza podbić Hollywood, wybucha wojna. Resztę zobaczą Państwo w kinie. Krytyka zgodnie przyznaje, że film kinowy jest lepszy od serialu telewizyjnego. Chwalą Tomasza Schuchardta w roli tytułowej, piękną muzykę Ananasa Valkova, przepych scenograficzny i kostiumy. Może więc warto wybrać się do kina i dać się ponieść skomplikowanej historii życia, trochę już zapomnianego gwiazdora i świata, który bezpowrotnie odszedł do przeszłości.

     Kolejny seans, adresowany głównie do seniorów, odbędzie w czwartek 26 października o godz. 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania" znajdującej się przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w kinach Helios w Pile, Gnieźnie, Koninie i Kaliszu. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego