Wielkopolski Portal Senioralny

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Tarnowie Podgórnym

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Tarnowie Podgórnym
     Uniwersytet działa od 2009 roku. Patronat naukowy sprawuje Wydział Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu.

    Inauguracja kolejnego Roku Akademickiego już za słuchaczami tegorocznej edycji. Ale plany semestru zimowego są bardzo ambitne. Cykl wykładów obejmuje takie zagadnienia, jak m.in. korzystanie z bankowości elektronicznej, system wyborczy w Polsce, czy znaczenie snów. Oprócz wykładów Uniwersytet organizuje zajęcia w licznych sekcjach. Są tutaj zajęcia z tańca, jogi, czy wreszcie zajęcia na basenie. Ponadto słuchacze mogą podszkolić swoje umiejętności z zakresu języków obcych, umiejętności komputerowych, czy kulinarnych. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie UTW mieszczącej się przy ul. Poznańskiej 96 p. 25. Dyżury są w każdy wtorek w godz. 10 - 12. Lub pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowy plan zajęć znajdą Państwo na stronach Uniwersytetu.

    Tarnowo Podgórne jest liczącą sobie 25 tysięcy mieszkańców gminą wiejską sąsiadującą bezpośrednio z Poznaniem. Jest jedną z najbogatszych gmin w Polsce.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego