Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Artyści z Odessy w Auli UAM

Poznań - Artyści z Odessy w Auli UAM
     Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy wystąpi w Poznaniu. Kilkudziesięcioosobowy zespół wybitnych muzyków, tancerzy śpiewaków gwarantuje najwyższy poziom artystyczny. To gratka dla wielu seniorów.

     Podczas koncertu zostaną zaprezentuje znane i lubiane arie operowe, operetkowe i musicalowe. Nie zabraknie pięknych pieśni ukraińskich. Spotkanie z odesskimi twórcami jest zawsze niezapomnianym, artystycznym przeżyciem. Gala zatytułowana „Muzyczna Podróż Bez Granic” odbędzie się w Poznaniu 22 października o godzinie 19. Bilety można kupić w salonach EMPIK oraz w Internecie na stronie www.ebilet.pl. Nie są one tanie bo kosztują 90 zł, ale chyba warto je wydać.

     Odessa to piękne, historyczne miasto nad Morzem Czarnym. W XIX wieku było głównym portem obsługującym eksport rosyjskiego zboża. Dzięki temu stało się jednym z najbogatszych i najszybciej rozwijających się miast carskiej Rosji a przed wybuchem I wojny światowej czwartym najważniejszym miastem Imperium Rosyjskiego. Obecnie leży w granicach Ukrainy. Odegrało też dużą rolę w życiu wielu Polaków. Stąd liczne tam ślady polskiej obecności. Świetne miejsce turystyczne i wakacyjne.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego