Wielkopolski Portal Senioralny

Międzychód - Święto Podgrzybka

Międzychód  - Święto Podgrzybka
     W tym roku w Międzychodzie po raz kolejny odbędzie się "Święto Podgrzybka". Impreza organizowana jest wspólnie z gminą Skwierzyna w województwie lubuskim.

     Te dwie gminy to grzybowe „eldorado”. Wystarczy przejechać trasę Międzychód - Skwierzyna, żeby przekonać się o tym. W bogatym programie tej smakowitej imprezy znajdzie się współzawodnictwo..., ale nie w zbieraniu grzybów, ale w łowieniu ryb.!!! Zawody wędkarskie odbędą się na Warcie. "Wygaszani" gimnazjaliści będą mieli też swoją "Gimnazjadę". Zaplanowano koncert sygnalistów myśliwskich, turniej miast Międzychód - Skwierzyna, konkurs pilarzy, rowerowe show w wykonaniu Jonasza Pakulskiego - Mistrza Polski 2016. Ale niewątpliwą atrakcją będzie występ Cygańskiego Teatru Muzycznego TERNO. Natomiast gwiazdą wieczoru będzie zespół disco polo "Łobuzy", z przebojem „Ona czuje we mnie pieniądz”. Szkoda, że nie z piosenką "Ona czuje we mnie Grzyba - lub raczej podgrzybka" !!!

     Mimo wszystko przybywajcie w sobotę 9 września do Międzychodu na Stanicę Nad Watrą! Organizatorem imprezy jest Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie. Wstęp jest bezpłatny.

 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego