Wielkopolski Portal Senioralny

„Gwiazdy” w kinie Helios

„Gwiazdy” w kinie Helios
     Któż z nas, kibiców piłkarskich nie pamięta Jana Banasia. Znakomitego piłkarza, jednego z najlepiej wyszkolonych technicznie w tamtych czasach. Finezyjnego, delikatnego, ale bardzo skutecznego jednocześnie.

     To właśnie jego życie stało się kanwą scenariusza filmu „Gwiazdy”. A dla nas - ludzi, którym Śląsk, futbol, Górnik Zabrze, ale też kluby bytomskie i chorzowskie, do tego polsko-niemieckie losy i klimat familoków lat 70., są bliskie - to nawet bardzo dobry film – pisze recenzent, Marek Twaróg. To chyba wystarczająca rekomendacja filmu. W roli głównej Mateusz Kościukiewicz, oraz Sebastian Fabijański, Karolina Szymczak, Magdalena Cielecka i Grażyna Torbicka w roli swojej matki, Krystyny Loski. Seans odbędzie w czwartek 7 września o godz. 18.00 w Kinie Helios w poznańskiej Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje.

    Projekcje odbędą się również w kinach Helios w Pile, Gnieźnie, Koninie i Kaliszu. Szczególnie mile goszczeni będą seniorzy. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego