Wielkopolski Portal Senioralny

Koło - koncert Grażyny Łobaszewskej

Koło - koncert Grażyny Łobaszewskej
    Ta wybitna wokalistka od 40 lat zachwyca wierną publiczność. 

     Jej charakterystyczna barwa głosu, fraza i brzmienie, interpretacja i kultura wykonawcza, nie pozostawiają melomanów obojętnymi. Znana jest m. in. z takich utworów jak "Za czym kolejka ta stoi", "Czas nas uczy pogody". Poznańska artystka wystąpi w kolskim MDK, po raz pierwszy. Wykona swoje przeboje w nowych aranżacjach, oraz utwory z płyty „Sklejam się”, nagranej z towarzyszeniem zespołu AJAGORE, do tekstów Justyn Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego i Piotra Bukartyka.

    Zapraszamy wszystkich seniorów. Koncert odbędzie się  1 października w Miejskim Domu Kultury w Kole o godzinie 18.00. Ceny biletów: 40 zł i 25 zł (KS/KR)

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego