Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - otwarte zebranie Miejskiej Rady Seniorów

Poznań - otwarte zebranie Miejskiej Rady Seniorów
     Spotkanie bardzo ważne, nie tylko dla seniorów, instytucji kierujących, reprezentujących i konsultujących najważniejsze miejskie przedsięwzięcia senioralne!

    Otwarty charakter zebrania powinien zachęcać nie tylko zainteresowanych dotychczasową działalnością Miejskiej Rady Seniorów, ale także tych, którzy czują potrzebę publicznej aktywności. Może właśnie na tym zebraniu ujawnią się nowe talenty organizacyjne, a także oryginalni pomysłodawcy działań na rzecz seniorów w Poznaniu. W spotkaniu weźmie udział wiceprezydent Jędrzej Solarski. Wprowadzenie do dyskusji wygłosi dr Zdzisław Szkutnik, przewodniczący MRS.

    Miejska Rada Seniorów w Poznaniu funkcjonuje od 10. lat i jest pierwszym w Polsce tego typu ciałem doradzającym samorządowcom. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 4 września w Poznaniu w Collegium Da Vinci przy ul. Tadeusza Kutrzeby 10. Początek przewidziany jest  w samo południe tj. o godzinie 12.00.

 

3 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę