Wielkopolski Portal Senioralny

AMOK w kinach HELIOS

AMOK w kinach HELIOS
    Opowieść sensacyjna, a nawet przerażająca. Oparta na prawdziwych wydarzeniach. Krystian Bala pisarz, który opisał własną zbrodnię. Tak uznał sąd.

     On sam przyznał się, by później odwołać zeznania. Cyniczny, czy szalony, bezwzględny łgarz, łaknący rozgłosu, czy ofiara chorobliwej wyobraźni. Mroczna historia upadku podstawowych wartości, niebezpieczna ambiwalencja. Pomieszanie scen realistycznych z wizyjnymi. W zeszłym tygodniu był film Pawła Łozińskiego, teraz Kasi Adamik, kolejne pokolenie znanych reżyserskich rodzin w naszym cyklu filmowych spotkań. Seans odbędzie w czwartek 17 sierpnia o godz. 18.00 w Kinie Helios w poznańskiej Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje.

    Projekcje odbędą się również w kinach Helios w Pile, Gnieźnie, Koninie i Kaliszu. Szczególnie mile goszczeni będą seniorzy. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl
 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego