Wielkopolski Portal Senioralny

Akademia Radnego Gminnej Rady Seniorów

Akademia Radnego Gminnej Rady Seniorów
   Zgłoszenia na bezpłatne szkolenia tylko do 18 sierpnia lub do wyczerpania wolnych miejsc. Trzeba się pospieszyć, bo na każdym  z dwóch warsztatów jest tylko 12 miejsc dla chętnych, lokalnych liderów.    

     Bezpłatne szkolenia odbędą się we wrześniu w dwóch terminach: 13 – 15 września oraz  20 – 22 września. Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń UTW wraz Fundacją Europejski Instytut Rozwoju Obywatelskiego są organizatorami ,,Akademii Radnego Gminnej Rady Seniorów”. Oczekują na zgłoszenia przedstawicieli Rad Seniorów zamierzających podnieść swoją wiedzę i kompetencje dotyczącą pełnienia funkcji radnego Gminnej Rady Seniorów. Rady pełnia rolę opiniodawczą dla władz gmin, zajmują się lokalnie tematyką senioralną. Warsztaty będą poświęcone m.in. następującym tematom: samorząd terytorialny w kontekście współpracy z gminną radą seniorów, formalnoprawne aspekty powstawania i funkcjonowania rad seniorów, czy pozyskiwanie środków na działalność.

    Na zgłaszających się czekają komfortowe noclegi w klimatyzowanych pokojach, pełne wyżywienie i zwrot kosztów dojazdu! Zakwaterowanie i zajęcia w Hotelu „Folkowy Zakątek w Podegrodziu w powiecie nowosądeckim. Więcej informacji znajduje się na stronie Miejskiej Rady Seniorów w Poznaniu.
 

425 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę