Wielkopolski Portal Senioralny

Stare Miasto - festyn rycerski

Stare Miasto - festyn rycerski
     W sobotę, 19 sierpnia, Biblioteka Publiczna Gminy Stare Miasto k/Konina zaprasza także aktywnych seniorów na festyn rycerski. Oj będzie się działo...

     Organizatorzy zapraszają do wioski rycerskiej na inscenizacje walk, lekcje posługiwania się bronią białą, strzelania z łuku, czy rzutu oszczepem. Nie zabraknie także innych atrakcji. Między innymi o godzinie 15.00  studio teatralne KRAK-ART zaprezentuje przedstawienie zatytułowane „Warkocz królewny Wisełki” Przygotowano też animacje dla dzieci. A o godzinie 20.00, dla wszystkich, odbędzie się  zabawa taneczna. 

Festyn Rycerski odbędzie się w sobotę 19 sierpnia na placu przy staromiejskim "Orliku".  Początek o godzinie 12.00 . Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego