Wielkopolski Portal Senioralny

Do Zbąszynia, po rozrywkę i zdrowie

Do Zbąszynia, po rozrywkę i zdrowie
     Po raz siódmy w Zbąszyniu odbędzie się Święto Jeziora. A w tym czasie wiele konkurencji, nie tylko sportowych. Odbędą się też liczne koncerty.

     Od 1 sierpnia, codziennie, o godzinie 16, odbywać się będą zajęcia dla seniorów. Warsztaty Senior Wigor: piłkarskie, ringo, unihokeja plażowego, gry i zabawy ruchowe, a także zajęcia przygotowane przez bibliotekę publiczną. Natomiast w niedzielę 6 sierpnia wystąpi Zespół Śpiewaczy Zbąszyńskich Seniorów. Podczas dziewięciu dni odbędą liczne konkursy, prezentacje i koncerty. W niedzilę 6 sierpnia wystąpią Elektryczne Gitary. Seniorzy będą mile widziani podczas wszystkich świątecznych atrakcji. 

     Święto Jeziora odbywa się od 29 lipca do 6 sierpnia w Zbąszyniu na terenie kompleksu wypoczynkowego Plaża Łazienki.

 

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę