Wielkopolski Portal Senioralny

"Porady na zdrady" - w kinie Helios

"Porady na zdrady" - w kinie Helios
     Pora na komedię. Czas letniej kanikuły sprzyja temu gatunkowi. Warto uśmiechnąć się, a może także będzie chwila na refleksję, wspomnienie, odwołanie się do życiowego doświadczenia. Na pewno na przymrużenie oka i dobrą zabawę.

     Oto dwie zdradzone kobiety Kalina (Magdalena Lamparska) i Fretka (Anna Dereszowska) rozkręcają nietypowy interes, zakładają firmę, która ma rozwiązywać problemy męskiej niewierności. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski), coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona, Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem nie jest łatwo przyłapać mężczyznę na niewierności. Z czasem, niedoszły zdrajca, staje się obiektem westchnień śledzącej go „agentki”. Wielka miłość to tylko kwestia czasu. To bardzo świeża produkcja, premiera filmu odbyła się w lutym tego roku. Scenariusz i reżyseria: Ryszard Zatorski. 

     Seans odbędzie w czwartek 27 lipca o godz. 18.00 w Kinie Helios mieszczącym się w Galerii Posnania usytuowanej przy Rondzie Rataje w Poznaniu. Projekcje odbędą się również w kinach Helios w Pile, Gnieźnie, Koninie i Kaliszu. Szczególnie mile goszczeni będą seniorzy. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę