Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - kino Helios dla seniorów

Poznań - kino Helios dla seniorów
     W czwartek 13 lipca w poznańskim kinie Helios będzie można zobaczyć kolejny film prezentowany w ramach cyklu "Kultura dostępna". Tym razem będzie to obraz z 2016 roku „Sługi Boże” w reżyserii Mariusza Gawrysia.

     W głównych rolach występują Bartłomiej Topa i Julia Kijowska. On jest policjantem wrocławskim, ona policjantką z Niemiec. Policjant bada sprawę młodej Niemki, członkini chóru gregoriańskiego, która rzuciła się z wieży kościoła we Wrocławiu. Do pomocy przybywa koleżanka z Niemiec, oczywiście z powodu narodowości samobójczyni. Intryga kryminalna tyle tajemnicza, co zwyczajna. Oczywiście nie opowiemy jej tutaj, bo zachęcamy do obejrzenia filmu, choć mamy świadomość, że polskie kino nie ma szczęścia do tego gatunku. Może tym razem nastąpi oczekiwane przełamanie. Sam reżyser mówi, że bohaterem filmu uczynił miasto. To Wrocław jest tłem i pierwszoplanowym miejscem. Wrocław jest, bez wątpienia, miastem pięknym, zasługującym na film. Czy to jest ten właśnie, przekonajcie się Państwo sami.

     Seans odbędzie w czwartek 13 lipca o godz. 18.00 w Kinie Helios mieszczącym się w Galerii Posnania. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego