Wielkopolski Portal Senioralny

Koncert z okazji rocznicy portalu

Koncert z okazji rocznicy portalu
     Z okazji pierwszej rocznicy funkcjonowania Wielkopolskiego Portalu Senioralnego "Brawo Senior" odbędzie się koncert piosenki literackiej w wykonaniu zjawiskowej piosenkarki Jolanty Ciecharowskiej. 

        W Poznaniu mieszka 140 tyś. seniorów, a w całej Wielkopolsce jest ich 650 tysięcy. Co roku liczba ta będzie znacząco wzrastać. Z myślą o potrzebach osób starszych dokładnie rok temu powstał nowoczesny portal internetowy www.brawosenior.pl. Jest to miejsce, gdzie współcześni seniorzy  znajdują niezbędne dla siebie informacje. Publikowane są aktualności, zaproszenia na imprezy, kursy i warsztaty skierowane do osób starszych. Nie brakuje także relacji wideo z imprez senioralnych. Prezentowana jest również twórczość fotograficzna, filmowa, plastyczna oraz literacka osób starszych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dział "Grająca szafa", gdzie prezentowane są piosenki z młodości seniorów. Są one opatrzone krótkimi notami biograficznymi ich wykonawców. Nowością jest również "Kino seniora", w którym można zobaczyć filmy dokumentalne i fabularne, którymi zainteresowane są starsze osoby. Odwiedzając portal znajdziemy również aktualną prognozę pogody oraz bieżące informacje z Poznania. Być może najciekawszą propozycją jest codzienna prezentacja czterominutowego filmu przedstawiającego najważniejsze wydarzenia z Wielkopolski, które miały miejsce tego właśnie dnia. W ciągu zaledwie roku portal "Brawo Senior" stał się najpoważniejszym medium senioralnym w regionie. 

      Redakcja portalu z okazji 1.rocznicy istnienia zaprasza wszystkich seniorów na koncert zjawiskowej piosenki literackiej w wykonaniu zjawiskowej piosenkarki Jolanty Ciecharowskiej. Akompaniować jej będzie kompozytor i aranżer Romuald Andrzejewski. Koncert odbędzie się we wtorek 27 czerwca o godz. 19.00 w poznańskim Centrum Amarant, ul. Słowackiego 19. Wstęp jest bezpłatny.

       Patronat medialny nad imprezą objęła TVP Poznań. Portal "Brawo Senior" realizowany jest przez Fundację Obywatelską "Czas Jaszczurów" i współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Powiat Poznański. 

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego