Wielkopolski Portal Senioralny

Krystyna Miłobędzka w Bibliotece Raczyńskich

Krystyna Miłobędzka w Bibliotece Raczyńskich
     Wzrusza nas od lat swoją poezją. Jej wiersze stały się częścią wyobraźni plastycznej naszego pokolenia. Zapraszamy na wystawę „Poezja Krystyny Miłobędzkiej w Obrazach”.

     Zaprezentowane zostaną prace uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Kole, laureatów konkursu na ilustrację poezji Krystyny Miłobędzkiej. Natomiast w świat jej twórczości wprowadzi nas prof. Ryszard Przybylski. Spotkanie z poetką odbędzie się  w poniedziałek 5 czerwca o godzinie 17.00 w Galerii Atanazego Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu. Odbywa się ono w ramach projektu „Krystyna Miłobędzka – kulturalna ikona Wielkopolski”. Nie przegapmy okazji do spotkania z obchodzącą 85 urodziny, wybitną Wielkopolanką. Wystawa będzie czynna do 20 czerwca br.

     Projekt ralizowany jest przez Fundację Przestrzeń Aktywności i Rozwoju Kreatywności PARKP i współfinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Oodbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Marka Woźniaka.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego