Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Dzień Sąsiada w stylu Retro

Poznań - Dzień Sąsiada w stylu Retro
      W Zielone Świątki, 3 czerwca, spotkamy się na Świętym Marcinie. Tego dnia „Pod Alfami ” będzie dużo atrakcji. A skoro Retro - trudno nie pamiętać, że jednym z największych przebojów Czedsława Niemena był kawałek "Pod Papugami". To chyba nieprzypadkowa zbieżność nazw?  

       Organizatorzy zapraszają, do wspólnej zabawy. Na początek wystąpi "Teatr z Głową w chmurach". Później usłyszymy mandolinistów „Frygi”, ze Złotowa. O godz. 13:00, starszyzna harcerska zaprasza na śpiewanki pod hasłem „Umówiłem się z nią na 9-tą”. Następnie zespół pieśni i tańca "Siekieraki" wprowadzi nas w zielonoświątkowy nastrój. Od godz. 15:00 do 17:00 odbędzie się potańcówka na Marcinie w swingowych rytmach, przy akompaniamencie Retro Swing Project. Zapraszamy, będzie jazzowo! Organizatorzy przygotowali także wiele innych atrakcji. Będzie można podziwiać stare samochody, bezpłatnie zbadać wzrok, czy posilić się.

     Dzień sąsiada rozpoczyna się o g. 11.00 i potrwa do 17.00. Organizatorem imprezy  jest Koalicja Św. Marcin oraz Towarzystwo Wiedzy Powszechnej. Projekt współfinansowany jest przez Samorząd Miasta Poznania.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę