Wielkopolski Portal Senioralny

Polskie filmy za 10 złotych

Polskie filmy za 10 złotych
        Co czwartek, we wszytkich wielkopolskich kinach Helios, prezentowane są polskie filmy. Tak realizowany jest projekt Kultura Dostępna w Kinach. Pozwala on na poznanie, nie dużym kosztem, polskiej sztuki filmowej.

     Już 25 maja, można za 10 złotych obejrzeć „Sztukę Kochania, Historię Michaliny Wisłockiej”. Któż z nas, drodzy Seniorzy, nie pamięta książki, która odmieniła i zrewolucjonizowała nasze życie intymne. Ilu z nas czytało ją z zainteresowaniem skrywanym przed rodzicami? Ilu czuło, że jest to awangarda nowego spojrzenia na seks. Idźmy obejrzeć tę historię raz jeszcze. Niech się ożywi w nas, ta miłosna historia z lat sześćdziesiątych. 

      W Wiekopolsce kina sieci Helios znajdują się w Poznaniu, Pile, Gnieźnie, Koninie i Kaliszu. Co tydzień będziemy przypominali o akcji "Kultura Dostępna w Kinach" i prezentowali kolejne polskie dzieło filmowe. Projekt prezentacji polskich filmów współfinansowany jest przez Narodowe Centrum Kultury. 

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego