Wielkopolski Portal Senioralny

Powiat Poznański - darmowa pomoc prawna

Powiat Poznański - darmowa pomoc prawna
Coraz częściej, przy załatwianiu wielu życiowych spraw, potrzebujemy pomocy prawnika. Częste zmiany i gąszcz przepisów, sprawiają nierzadko wiele kłopotów. A nieznajomość prawa szkodzi!

Nie wszystkich stać na skorzystanie z wiedzy adwokata, czy radcy prawnego. To są drogie usługi. Jeśli znaleźli się Państwo w takiej trudnej sytuacji, to być może, mimo zmartwienia, pojawiło się „światełko w tunelu”. Powiat Poznański, przy wsparciu Ministerstwa Sprawiedliwości, finansuje bezpłatną pomoc prawną dla seniorów, którzy ukończyli 65 lat. W 14 miejscowościach czekają na Państwa adwokaci, radcy prawni, doradcy podatkowi. Chętni mogą też skorzystać z bezpłatnego programu edukacyjnego lub, w trudnych sporach, z mediacji. Naciskając na ten link znajdziecie Państwo adresy i godziny pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w gminach Powiatu Poznańskiego: 

http://www.bip.powiat.poznan.pl/plik,22830,wykaz-punktow-nieodplatnej-pomocy-prawnej-na-terenie-gmin-powiatu-poznanskiego-wraz-z-harmonogramem-ich-funkcjonowania-w-2017-r.pdf

 

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę