Wielkopolski Portal Senioralny

Luboń - Rada Seniorów

Luboń - Rada Seniorów
W Luboniu, jak w wielu gminach Powiatu Poznańskiego, działa Rada Seniorów. Do życia została powołania w styczniu 2015 roku. Jest nie tylko miejscem aktywności seniorów, ale też ciałem doradczym.

Lubońska Rada Seniorów zajmuje ważne miejsce w życiu miasta. Głos seniorów jest uważnie wysłuchiwany i poważnie traktowany. Tak było też podczas spotkania "Ewaluacja 2017 Strategii Rozwoju Miasta Luboń na lata 2008-2017". Seniorzy zasiedli w pierwszych rzędach. Ich głos był słyszalny, krytyczny, rozsądny i potrzebny na przyszłość. Z Lubońska Radą Seniorów można się skontaktować pod adresem: Urząd Miasta Luboń pl. Edmunda Bojanowskiego 2, 62 – 030 Luboń, tel. 61 8130 011,  e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W Luboniu działa także Luboński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Informacje na jego temat znajdą Państwo w Urzędzie Miasta, Ośrodku Kultury i Bibliotece Miejskiej, a także w Internecie http://www.lubon3wiek.pl/. Możecie też Państwo skontaktować się drogą elektroniczną wysyłając wiadomość na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

37 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę