Wielkopolski Portal Senioralny

A jednak literaci

A jednak literaci
    Obecnie większość z nas z przerażeniem patrzy na rachunek z Biedronki. Również z przerażeniem patrzymy na rachunki za prąd, gaz i ogrzewanie. Ale to nas nie złamie, bo mamy w sobie artystyczną moc.

   Aby przekonać się o tym, to warto odwiedzić poznański Klub Literacki „Dąbrówka”. Tam znajdziemy zapomnienie od codziennych trosk i udamy się w pasjonującą podróż. Będziemy mogli spotkać się z autorkami nowych książek. Będzie to  Agnieszka Mąkinia autorka pracy „Równowaga”. Recenzję wygłosi…Anna Polowczyk. Drugą autorką będzie Kalina Izabela Zioła autorka wersetów „Błękitna pełnia”. Spotkamy się również z mężczyzną Jerzym Grupińskim, który omówi prace.

   Niebanalne spotkanie odbędzie się we wtorek 7 lutego o godz. 18.00 w Klubie Literackim działającym w Piątkowskim Centrum Kultury w Poznaniu na Os. Bolesława Chrobrego 120.


Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę