Wielkopolski Portal Senioralny

Nadchodzi „Czas Jaszczurów”

Nadchodzi „Czas Jaszczurów”
      Niebawem odbędzie się Festiwal Niezależnej Twórczości Filmowej Osób Dojrzałych CZAS  JASZCZURÓW im. Franciszka Dzidy. Do udziału w konkursie zgłoszono 22 filmy zrealizowane przez seniorów i seniority.

   Są wśród nich zarówno dokumenty, jak i fabuły oraz animacje. Warto podkreślić, że ich poziom jest wyjątkowo wysoki. Tradycyjnie nagrody i wyróżnienia przyzna festiwalowa publiczność. Natomiast jury studenckie przyzna swojego Jaszczura.  Na imprezie pojawi się wielu niebagatelnych twórców filmowych z całej polski. Projekcje konkursowe odbywać się będą w dniach 21 -22 listopada w Sali „Piwnica” ul. Stawna 7 w  Komornikach. Wstęp jest bezpłatny.  Nie może tam Państwa zabraknąć! Więcej informacji znajduje się na stronie Festiwalu

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę