Wielkopolski Portal Senioralny

Ahoj przygodo!

Ahoj przygodo!
   Kto z nas nie lubi podróżować? Od lat wielu wybiera się w egzotyczne miejsca. Jednak to w Polsce są „cuda świata”. Aby je przybliżyć nam organizowane są dwie imprezy targowe – Tour Salon i Caravans Salon Poland.

   Chociaż nazwy tych imprez nie za bardzo brzmią swojsko, to jednak polecamy je uwadze. Na Targach Tour Salon będzie można posłuchać relacji najbardziej znanych i podziwianych podróżników, porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach i pasji do zwiedzania Polski oraz świata. Ekspozycja i program wydarzeń będą zachęcać do odkrywania nie tylko nowych miejsc, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Program targowy przewiduje bogatą ekspozycję oraz liczne strefy pokazowe i warsztatowe, w tym między innymi: strefę turystyki wodnej, strefę „Bike park”, strefę „Bliżej natury” oraz strefę kulinarnych szlaków i enoturystyki.


   Drugą imprezą będą targi Caravans Salon Poland, które corocznie przyciągają tysiące miłośników i pasjonatów turystyki caravaningowej. Będzie można zobaczyć kampery, przyczepy kempingowe, zabudowy, akcesoria biwakowe i usługi związane np. z wypożyczeniem kampera czy planowaniem podróży. W czasie trwania targów odbędzie się Zlot Caravaningowy oraz strefy specjalne Retro i Vanlife.


   Obydwie imprezy odbywać się będą w dniach 21 – 23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilet jednorazowy to koszt 35 zł, natomiast trzydniowy karnet wyceniono na 60 zł. Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

3 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę