Wielkopolski Portal Senioralny

Wągrowiec wspiera seniorów

Wągrowiec wspiera seniorów
   W tym powiatowym mieście mieszka około 25 tysięcy mieszkańców. Biorąc pod uwagę statystyki w Wielkopolsce – to mieszaka tam 7 500 seniorów. Stanowi to prawie 1/3 populacji tego miasta.

    Dlatego nie dziwi, że włodarze miasta wprowadzili ostatnio Program "Senior 60 +”. Póki co nie polega on na tym, aby sędziwi mieszkańcy zbierali w okolicznych lasach chrust. Wręcz przeciwnie. Będą oni mieli ułatwienia w codziennych zakupach i dojazdach, a jednocześnie program będzie wspierał i ułatwiał dostęp do rekreacji, kultury i sportu przez dojrzałych mieszkańców miasta. Uznano bowiem, że Seniorzy mają bogate doświadczenia i gigantyczną wiedzę – w tym tę życiową. I zawsze chętnie dzielą się nią z młodszym pokoleniem, które wzceśniej, czy później też przejdzie na emeryturę. Więcej informacji na temat wągrowieckiego programu znajdziecie Państwo na stronie internetowej Urzędu Miasta Wągrowca.

18 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę