Wielkopolski Portal Senioralny

To takie proste - Ukraina

To takie proste - Ukraina
    Albo cieszymy się życiem, nie zważając na tragedię Ukrainy, albo jesteśmy ludźmi! Może wolimy mieć ciepły kąt i pełen bak paliwa. Ale czyjego?

     Wielu z nas wydaje się, że wojna jest daleko i nas ona nie dotyczy. Ale to jest bardzo iluzoryczne myślenie. Jeśli nadal kupujecie Państwo produkty w  takich sieciach handlowych jak „Leroy Merlin” i „Auchan” – to wspieracie armię Putina. Niestety również polski producent leków „Polfarna” nie zaprzestał swojej produkcji w kraju zwyrodniałych rosyjskich żołnierzy.

">
Ale jednak cywilizowany świat działa inaczej. Wspomaga Ukrainę nie tylko humanitarnie, ale co najważniejsze - militarnie. Natomiast cały świat kultury śle Ukrainie swoje intelektualne przesłanie.

Więcej w tej kategorii: « Noc jest Wielka! Seniorzy płyną… »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego