Wielkopolski Portal Senioralny

Ach ta operetka!

Ach ta operetka!
   Jednym z większych banałów jest to, że osoby starsze uwielbiają operetkę. Owszem są i tacy, ale inni lubią muzykę rockową a nawet punck’ową. Ale z okazji karnawału trudno zaproście do naszych miast na przykład zespół The Scorpins.

   Dlatego nie pozostaje nic innego, jak założyć maseczkę i udać się do pobliskiej Sali widowiskowej wysłuchać „cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu” – jak zachwalają organizatorzy. Jedną z takich imprez jest Koncert Noworoczny, który odbędzie się w Nowym Tomyślu. Repertuar koncertu zaczerpnięty jest z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali. Jak zapewniają organizatorzy „Wspólny śpiew oraz toast z artystami wprowadzą Państwa w szampański nastrój”. Każdy bowiem otrzyma lampkę szampana – zapewne kupionego w pobliskiej Biedronce za 5 zł (za całą butelkę).

   Koncert Noworoczny odbędzie w sobotę 15 stycznia o godz. 18.00 w Nowotomyskim Ośrodku Kultury. Bilety można kupić w Internecie na stronie KupBilecik.pl

3 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę