Wielkopolski Portal Senioralny

Koncert Marszałkowski

Koncert Marszałkowski
   W tym roku po raz pierwszy rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego będzie świętem Państwowym. Zabiegali o to liczni Wielkopolanie a Sejm  RP przyjął odpowiednią ustawę jednogłośnie.

 Z tej okazji 27 grudnia w auli UAM o godzinie 19 odbędzie się Koncert Marszałkowski . Przed publicznością wystąpi Chór Chłopięcy i Męski „Poznańskie Słowiki”. W programie znajdą się pieśni patriotyczne bo tego dnia przypada 103 rocznica wybuchu jedynego zwycięskiego powstania.

3 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę