Wielkopolski Portal Senioralny

Pobiedziska - III Turniej Jednego Wiersza

Pobiedziska - III Turniej Jednego Wiersza
    Pobiedziska są gminą bardzo aktywną w wielu dziedzinach. Nie dziwi więc troska o ludzi twórczych. Już po raz trzeci staną w szranki miejscowi poeci. Choć to twórczość trudno porównywalna, można pokusić się o wybór wierszy, które zrobią największe wrażenie lub po prostu będą się podobały jury konkursowemu.

   Turniej ma formułę otwartą w dwóch kategoriach - do 15-tu lat i od 16-tu lat. Wiersze można nadsyłać do 12.11.2021 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres Biblioteka Publiczna w Pobiedziskach, ul. Kostrzyńska 21, 62-010 Pobiedziska z dopiskiem “Jeden wiersz 2021”. Można zgłosić tylko wiersz własnego autorstwa, napisany w języku polskim, wcześniej niepublikowany i nienagradzany w konkursach literackich. Preferowane są krótkie formy poetyckie, których objętość wynosi 1 stronę znormalizowanego maszynopisu w formacie A-4, tj. 1800 znaków ze spacjami.
Regulamin Turnieju  wraz z oświadczeniami  dostępne są TUTAJ.

   Organizatorem Turnieju jest Stowarzyszenie Vena Pobiedziska z siedzibą w Pobiedziskach Letnisku przy ul. Konwaliowej 27, 62-010 Pobiedziska. Turniej jest realizowany przy udziale środków finansowych Powiatu Poznańskiego i Gminy Pobiedziska. Partnerem organizacyjnym Turnieju jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pobiedziska im. Łukasza Opalińskiego z siedzibą przy ul. Kostrzyńska 21, 62-010 Pobiedziska. Bieżące informacje o Turnieju dostępne są TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego