Wielkopolski Portal Senioralny

Nasze życie w czasie pandemii – konkurs fotograficzny

Nasze życie w czasie pandemii – konkurs fotograficzny
    To już druga odsłona naszej propozycji wyróżnienia aktywnych osób dojrzałych. Oczywiście staramy się nie myśleć banalnie, że aktywność – to wyłącznie aktywność ruchowa. W naszym odczuciu sama aktywność fizyczna, bez tej umysłowej jest niewiele warta – prowadzi ona chyba do nikąd!

    Ogłaszamy konkurs fotograficzny dla wielkopolskich seniorów. Ale nie chodzi w nim o fotografie kwiatków, ulubionego kotka, czy jesiennego pejzażu. Bo to potrafi zrobić każdy małolat. Naszą intencją jest zgromadzenie ciekawych (nie koniecznie dobrych technicznie) fotogramów, które opowiadają o obecnych czasach, ale z punktu widzenia nas, czyli osób doświadczonych. Na ale, żeby niebyło tak prosto – to konkurs będzie dotyczył naszych spostrzeżeń związanych z zachowaniami ludzkimi w czasach niebywałej Zarazy.

   Zrobimy wszystko, aby najlepsze prace były nie tylko opublikowane na naszym portalu, ale żeby również odbyła się tradycyjna wystawa najlepszych prac. Główną nagrodą jest niezawodny (bo sprawdzony przez trzy lata w naszej redakcji) smartfon „Alcatel 1c”. Pozostałe nagrody są nie koniecznie symboliczne. Poniżej przedstawiamy Państwu Regulamin i Kartę Zgłoszenia mając nadzieję na liczny odzew.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę