Wielkopolski Portal Senioralny

Komorniki - Targi Senioralne

Komorniki - Targi Senioralne
   „Młode Wiki”, które dzisiaj mają już prawie 50 lat nadal traktują osoby starsze, jako ludzi zbędnych, lub co najmniej uciążliwych dla społeczeństwa. Nie zdają sobie sprawy z tego, że sytuacja jest wręcz odwrotna.

   Wszystkie działania adresowane do osób w sile wieku opłacane są z naszych podatków – ściąganych ze skromnych emerytur. Musimy także opłacać m.in. szpitale psychiatryczne. Bo pracownicy korporacji po wypaleniu się  zazwyczaj trafiają na oddziały psychiatryczne. I nie ma w tym nic szczególnego. Od dziesięcioleci tak to wygląda w Stanach Zjednoczonych i w innych rozwiniętych krajach.

   Dlatego na szczególną uwagę zasługują wszelkie działania wzmacniające tzw. srebrną gospodarkę. W najbliższą sobotę w Komornikach odbędą się II Targi Senioralne. Atrakcji będzie co niemiara. Będą prezentacje, warsztaty i wreszcie koncerty. Wystarczy, że przyjedziecie Państwo (może z wnukami) w sobotę 9 października do Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach mieszczącego się na ul. Kościelnej. Targi rozpoczynają się o godz. 14.00. Nie może Państwa tam zabraknąć!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę