Wielkopolski Portal Senioralny

X Spartakiada Seniorów w Komornikach

X Spartakiada Seniorów w Komornikach
   „Wapniaki”, tak zwykli mówić o osobach w naszym wieku nasi wnukowie. O w jak wielkim błędzie oni są. Uwielbiane przez nasze pokolenie nordic walking przeczy imprezowemu trybowi życia naszych wnuków. No cóż, zawsze młodzi operują jedynie stereotypami.

    Aby im zaprzeczyć w piątek 24 września o 15.30 nastąpi otwarcie X Spartakiada Seniorów w Komornikach k/Poznania. Zawodów i konkurencje sportowe będą rozgrywały się w hali GOSiR mieszczącej się przy ul. Polnej 37. Natomiast trzy godziny później o godzinie 18.30 w CTH, na ul. Kościelnej 37 będzie miała miejsce część artystyczna i zakończenie imprezy. Spartakiada jest kolejną okazją do aktywności, ruchu, współzawodnictwa, ale też do dobrej zabawy i nawiązania nowych znajomości przez naszych rówieśników. Ostatnia Spartakiada odbyła się w 2019, najwyższa więc pora na wznowienie imprezy, dopóki jeszcze planów nie pokrzyżuje pandemia. Miejmy nadzieję, że wszystko odbędzie się bezpiecznie, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Do zobaczenia w Komornikach.

1 komentarz

  • Adjourl
    Adjourl sobota, 30 lipiec 2022 00:12 Link do komentarza

    Variations In Enzymes In Amoxicillin Overdose brand cialis online

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego