Wielkopolski Portal Senioralny

Zmarł Tomasz Knapik

Zmarł Tomasz Knapik
   Wielu z nas pamięta kiedy w telewizji były wyświetlane filmy czytał , gdzie listę dialogową czytał lektor. Przed południem emitowano film dla osób, które rozpoczynały pracę na tzw. drugiej zmianie. A wieczorem oglądali go wszyscy inni. Jednym z lektorów był Tomasz Knapik.

    Nie ma ludzi niezastąpionych, to jedno z najgłupszych powiedzeń. Ludzie są wyłącznie niezastąpieni. A tacy jak Tomasz Knapik w szczególności. Przez lata czytał w telewizji, radiu, na audiobookach, a nawet w warszawskiej komunikacji miejskiej. Jego głos i wspaniały talent lektorski towarzyszył nam na co dzień. Był też pracownikiem naukowym, dr inż. Tomasz Knapik wykładał na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, ale jego głównym zajęciem i pasją było lektorowanie. Ten piękny głos zostanie z nami na zawsze.

Media

{YouTube}
{/YouTube}
Więcej w tej kategorii: « Brawo seniorzy! Festiwal Roślin »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego