Wielkopolski Portal Senioralny

Do muzeum w Koninie

Do muzeum w Koninie
    Wszyscy zapomnieliśmy o pandemii koronawirusa. Normalnie funkcjonują też placówki kulturalne – teatry, kina, domy kultury i muzea. Ale już mamy początek czwartej fali zachorowań. Więc spieszmy się, aby skorzystać z ich ofert. Jedną z nich proponuje Muzeum w Koninie.

 

  To będzie na pewno miła i pożyteczna wyprawa. Muzeum Okręgowe w Koninie zaprasza dorosłych i dzieci, indywidualnie lub grupowo, z przewodnikiem i samodzielnie. Wystarczy zadzwonić by zorganizować wycieczkę : 63 24 275 99 w.12. Od wtorku do piątku w godzinach 10 – 18, w soboty 14 -18. Dla dzieci wyjątkowe atrakcje w miasteczku Lego. Już kilka pokoleń bawi ten niezwykły duński pomysł i nic nie wskazuje na to, by się starzał. Dla dorosłych historia wśród kilometrów ścieżek spacerowych. Warto się wybrać na ulicę Muzealną 6 w Koninie i spędzić tam kilka godzin!

Więcej w tej kategorii: « Witaj szkoło! Biesiada szewska »

455 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę