Wielkopolski Portal Senioralny

Warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne
  Fotografujemy wszystko i wszędzie. Można odnieść wrażenie, że to powszechna pasja nie tylko przecież Polaków. Czy umiemy dobrze fotografować? To już inna kwestia.

    Warto zawsze doskonalić te umiejętności. Niezwykle wdzięcznym obiektem do utrwalenia jest przyroda. Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka” oraz gminy członkowskie ZMPZ zapraszają do udziału w kolejnej już edycji dwudniowych warsztatów fotografii przyrodniczej i krajoznawczej pt. „Spacer Fotopuszcza Zielonka”. Warsztaty są bezpłatne, a liczba osób ograniczona. Zajęcia trwać będą około 6 godzin. Miejsca zbiórki uczestników: 10 i 11 lipca (hala widowiskowo-sportowa, ul. Polna 33, Kiszkowo). Dodatkowe informacje Znajdziecie Państwo TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę